Senast uppdaterad: 01/15/2018
Mina Sidor
Språkhjälp [Hur fungerar det?]

kontakta vår personal


Ledning

Rektor
Helena Hansson
0921-629 77
070-326 92 94
helena.m.hansson@boden.se

Biträdande rektor, sfi samordnare
Kristina Wikslund
0921-782 50
kristina.wikslund@boden.se

Administration
Handläggare SFI, reception, fakturor
Catrin Söderström
0921-627 52
catrin.soderstrom@boden.se
IT-samordnare, Extens
Carina Ajnevall
0921-627 53
carina.ajnevall@boden.se
Studie - och yrkesvägledning
Christin Larsson
0921-627 01
christin.larsson@boden.se
Specialpedagog
Christina Tuvehed Lidman
0921-782 68
christina.t.lidman@boden.se
Lärare: Grundvux / Gymnasievux
Förstelärare, matematik, naturkunskap, kemi
Maria Rendahl
0921-782 22
maria.rendahl@boden.se
Matematik, fysik
Maria Gustafsson
0921-782 75
maria.gustafsson@boden.se
Engelska, svenska
Lena Nilsson Lång
0921-782 66
lena.nilsson-lang@boden.se
Religion
Ann-Louise Berkfors
0921-782 79
ann-louise.berkfors@boden.se
Data
Kjell Olsson
0921-624 59
kjell.olsson@boden.se
Förstelärare, svenska som andraspråk 1,2,3
Ingela Eriksson
0921-782 59
ingela.eriksson@boden.se
Lärare: Sfi, svenska som andraspråk
Sfi samordnare, sfi
Kristina Wikslund
0921-782 50
kristina.wikslund@boden.se

Sfi
Gudrun Arnbjargardottir
0921-782 16
gudrun.arnbjargardottir@boden.se

Lärling, trainee och Sfi
Kerstin Brännström
0921-782 58
kerstin.brannstrom@boden.se

Sfi,
Tatiana Rozkina
0921-782 35
tatiana.rozkina@boden.se
Sfi
Tina Arnold
0921-782 74
tina.arnold@boden.se
SFI
Susanne Eltoft
0921-782 37
susanne.eltoft@boden.se
Sfi
Helene Lindström
0921-782 79
helene.lindstrom@boden.se
Svenska som andraspråk
Lisa Mattsson
0921-782 76
lisa.matsson@boden.se
Sfi
Anna-Lena Sjöholm
0921-782 93
anna-lena.sjoholm@boden.se
Sfi
Viktoria Sorokina
0921-782 65
viktoria.sorokina@boden.se
Sfi
Åsa Lindmark
0921-782 51
asa.lindmark@boden.se
Sfi
Karin Nordvall
0921-782 55
karin.nordvall@boden.se
Sfi
Ulla-Britt Lahti
0921-782 52
ulla-britt.lahti@boden.se
Sfi
Anneli Engström
0921-782 62
anneli.engstrom@boden.se
Sfi
Marcus Unée
0921-782 69
marcus.unee@boden.se
Sfi
Annacarin Lundqvist
0921-782 67
annacarin.lundqvist@boden.se
Sfi
Catarina Kangosjärvi
0921-782 61
catarina.kangosjärvi@boden.se
Sfi
Mariah Rydsäter
0921-782 53
mariah.rydsater@boden.se

Sfi
Malin Nilsson
0921-782 65
malin.e.nilsson@boden.se

Lärare: Vård kurser
Vård
Catrin Söderlund
0921-782 73
catrin.soderlund@boden.se
Vård
Elin Järnberg
0921-782 54
elin.jarnberg.boden.se
Vård
Dusanka Catak
0921-782 57
dusanka.catak@boden.se
Lärare Särvux
Specialpedagog
Inger Lindberg
0921-629 38
inger.lindberg@boden.se

 


Genvägen