Senast uppdaterad: 09/19/2017
Mina Sidor
Språkhjälp [Hur fungerar det?]

Kulturskolans personal


   

 

Piano

anette.arvesen@boden.se

 Birgitta Nylund

Tvärflöjt, saxofon

birgitta.nylund@boden.se

   

 Erik Sjögren

Trumpet, trombon, valthorn

erik.sjogren@boden.se

 Göran Persson

Gitarr, bas, saxofon, tvärflöjt

goran.persson@boden.se

   

Marie-Louise Klestrup-Röijezon

Fiol

marielouise.klestruproijezon@boden.se

 

Cello


   

John Persson

Gitarr, bas

john.persson@boden.se

 Jolanta Nowakowski

Piano

jolanta.nowakowski@boden.se

   

Karin Johansson

Fiol

karin.johansson@boden.se

Kjell Vesterberg 

Slagverk

kjell.vesterberg@boden.se

Lars-Göran Pekkari

Kulturskoleutvecklare. gitarr och bas

lars-goran.pekkari@boden.se

Magnus Toresson

Klarinett, saxofon

magnus.toresson@boden.se

Anna Johansson

Dans

anna.johansson@boden.se

Anna-Karin Liljestrand

Drama

anna-karin.liljestrand@boden.se

Marcus Söderström

Gitarr, bas

marcus.soderstrom@boden.se

Kathrun Magito

Kulturskolechef

kathrun.magito@boden.se


Genvägen