Senast uppdaterad: 10/18/2017
Mina Sidor
Språkhjälp [Hur fungerar det?]

Björknäsgymnasiets skolledning


Verksamhetschef Björknäsgymnasiet

Vivianne Lindgren, verksamhetschef Björknäsgymnasiet och Lärcentrum
Vivianne Lindgren
vivianne.lindgren@boden.se
0921-625 10


Björknäsgymnasiets rektorer


Mottagningsenheten Blomdalen, Gymnasiesärskolan.

Anders Vall, rektor Björknäsgymnasiet
Anders Vall
anders.vall@boden.se
0921-625 12


Sektor 1, Naturvetenskapsprogrammet, Teknikprogrammet samt Vård- och omsorgsprogrammet.

Anette Lund

anette.lund@boden.se

0921-625 45


Sektor 2, Estetiska programmet, Restaurang- och livsmedelsprogrammet.

Kathrun Magito
Kathrun Magito
kathrun.magito@boden.se
0921-625 14


 

Sektor 3, Fordons- och transportprogrammet, Bygg- och anläggningsprogrammet samt El- och energiprogrammet.


Monica Silverplats Skytt

monica.silverplats-skytt@boden.se
0921-625 60


 

Sektor 4, Samhällsvetenskapsprogrammet samt Ekonomiprogrammet

Ewa Olausson, rektor Björknäsgymnasiet
Ewa Olausson
ewa.olausson@boden.se
0921-625 18


Genvägen