Senast uppdaterad: 01/17/2018
Mina Sidor
Språkhjälp [Hur fungerar det?]

Våra lärare


Rektor Ewa Olausson

ewa.olausson@boden.se


Tonje Eriksen Programsamordnare/engelska/UF

070 5701503

tonje.eriksen@boden.se


Helena Carolin samhällskunskap/geografi

helena.carolin@boden.se


Karl-Gunnar Grenemark idrott/skidskytte

karl-gunnar.grenemark@boden.se


Louice Hansson matematik

louhan03@boden.se


Marita Johansson Speciallärare matematik

marita.s.johansson@boden.se


 

Marie Larsson filosofi/religion/historia

marie.k.larsson@boden.se


Gun Olovsson spanska/engelska

gun.olovsson@boden.se


Mats Persson historia/geografi

mats.persson@boden.se


Viktoria Pettersson psykologi/religion/UF

viktoria.pettersson@boden.se


Carina Strömberg svenska/tyska

carina.stromberg@boden.se


Genvägen